Енергія для військових: у Миргороді волонтери готують батончики для ЗСУ


				Енергія для військових: у Миргороді волонтери готують батончики для ЗСУ

Волонтери Миргородського Гончаренко центру продовжують готувати енергетичні батончики для українських воїнів. Лише за листопад вони відправили 1300 таких батончиків. Як зазначають організатори, виготовлення таких снеків надзвичайно корисна річ — це і забезпечення енергією, і своєрідний резерв харчування і мобільність, адже їх легко переносити та споживати на ходу.

«Вже 8 місяців ми щопонеділка зустрічаємося та готуємо енергетичні батончики для наших військових. До нас долучаються абсолютно різні за віком та фахом люди, але всі вони об’єднані одним бажанням — бути корисними для наших захисників. У листопаді нам вдалося встановити своєрідний «рекорд»: за один день ми виготовили аж 676 батончиків», — коментує директорка центру Інна Ковальська.

«Розпочалося все завдяки волонтерці Оксані Зуй. Спочатку вона проводила кулінарні майстер-класи на базі простору, а згодом власноруч розробила рецептуру поживних перекусів для бійців та запропонувала масштабувати виробництво в освітньо-культурному центрі», — додають у просторі.

Виготовлені у центрі батончики можуть зберігатися до 6 місяців. Готову продукцію передають волонтерами, які їдуть до лінії фронту, бійцями, які повертаються з відпусток, а частину директорка простору передає особисто під час поїздок на схід.

«Ми часто отримуємо теплі відгуки від військових. І це найприємніше для волонтерів: почути від бійців про смак та користь від переданої продукції. Рецептура виготовлення батончиків доволі проста, але містить особливий інгредієнт — безмежна любов, з якою вони зроблені», — додає директорка простору.

Долучитися до виготовлення енергетичних батончиків для воїнів Сил оборони можуть всі охочі: або брати участь безпосередньо у приготуванні батончиків, або «задонатити» продукти, завітавши до Гончаренко центру Миргород (вул. Незалежності, 7 чи зателефонувавши за номером +38(067) 276-15-13).


				Енергія для військових: у Миргороді волонтери готують батончики для ЗСУ


				Енергія для військових: у Миргороді волонтери готують батончики для ЗСУ

 

Інформація згідно даних Миргородської міської ради