Грошова допомога українцям у Польщі: заповніть …

Грошова допомога українцям у Польщі: заповніть ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Об’єднання українців у Польщі спільно з британською компанією Oxfam GB організовує допомогу для українських біженців, які проживають у Польщі.

Грошова допомога українцям у Польщі: заповніть ...

Грошова допомога українцям у Польщі: заповніть ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, допомога надаватиметься у формі трьох виплат по 850 злотих  кожна (через систему BLIK). Це допомога для осіб, які прибули до Польщі після 10 лютого 2022, проживають тут, мають PESEL УКР та відповідають принаймні одній з наступних умов:

1) Вагітна або жінка, яка годує груддю;
2) Людина з інвалідністю впливає на її здатність приєднатися до ринку праці;
3)Людина з хронічними та онкологічними захворюваннями;
4) Особа, що належить до етнічних груп (роми);
5) Одинока мати та член сім’ї, яка має більш як троє дітей;
6) Люди старше 55 років;
7) Особи, які втратили майно та домівку внаслідок нинішньої російської агресії в Україні;
8) Особи, які раніше проживали в теперішніх прифронтових областях (Луганська, Донецька, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська);
9) Безробітні (або працюють неповний робочий день).

Для отримання допомоги спочатку необхідно заповнити форму-опитування аби визначити ваше становище: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/oBiHpfcr

Анкету можна заповнювати до 6 лютого. З 13 лютого організатори почнуть інформувати тих, хто буде кваліфікований для отримання допомоги, та повідомлятимуть їх за допомогою СМС-повідомлення.

У зв’язку з обмеженим бюджетом проєкту, кількість осіб, які зможуть отримати допомогу, також лімітована.

Якщо особа підпадає для участі в програмі, з нею зв’яжеться консультант для організації онлайн-зустрічі. Ця зустріч має вирішальне значення для підтвердження інформації, наданої під час процесу реєстрації. Онлайн відеодзвінок можливий через різні платформи, такі як WhatsApp, Viber та інші. Не забудьте приготувати всі необхідні документи для себе та членів сім’ї, включених до програми — посвідчення особи, паспорт, довідку про інвалідність, безробіття тощо.
Джерело