Жінкам з України в Польщі пропонують новий …

Жінкам з України в Польщі пропонують новий ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Фундація Unfold.vc у співпраці з ІТ-школою Coders Lab в рамках проєкту HERoes в ІТ пропонує біженкам з України безкоштовний курс навчання мануального тестування. 

Жінкам з України в Польщі пропонують новий ...

Жінкам з України в Польщі пропонують новий ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт ІТ-школи Coders Lab, програма допоможе біженкам з України освоїти нові навички в ІТ та розпочати кар’єру в цій галузі, адже багато українок в Польщі для задоволення основних життєвих потреб вимушені братися з першу-ліпшу роботу, часто нижче своєї кваліфікації. Мануальний тестувальник наразі є однією з найзатребуваніших професій в ІТ-галузі. Людина на цій посаді в тісній співпраці з командою розробників тестує та виявляє помилки програмного забезпечення на етапі програмування, впровадження та експлуатації сайтів і мобільних додатків.

Основним критерієм до участі в проєкті є добре знання польської мови, адже навчання відбуватиметься повністю польською. Досвід чи знання в ІТ при цьому не вимагаються. Кожна з учасниць повинна мати власний комп’ютер з доступом до Інтернету.

Як взяти участь

Щоб надіслати заявку, потрібно заповнити цю форму.

Заявки прийматимуть до 15 лютого 2023 року. Після аналізу всіх анкет та коротких співбесід буде відібрано 18 учасниць. Навчальний курс стартує 15 березня і триватиме щоденно протягом 2-х тижнів дистанційно. 

Крім основних лекцій, курс передбачає підтримку досвідчених консультантів з підбору кадрів, наприклад, індивідуальні консультації з CV або допомога у правильній побудові потенційних співбесід з роботодавцями.
Джерело