Жителям Польщі дзвонять і питають про згоду …

Жителям Польщі дзвонять і питають про згоду ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Дзвінки до населення нібито з Головного управління статистики Польщі із запитаннями про згоду на додаткове розміщення в себе біженців з України є російською дезінформацією.

Жителям Польщі дзвонять і питають про згоду ...

Жителям Польщі дзвонять і питають про згоду ...

Купити рекламу » На цьому наголосив Уповноважений уряду щодо безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин, пoвідoмляє Yavp.pl.

“Викрито чергові спроби підбурення настроїв у суспільстві та розпалювання ворожнечі до українців”, — зазначив Жарин.

Йдеться про те, що хтось дзвонить жителям Польщі й представляється анкетером з Головного управління статистики, а потім починає розпитувати співрозмовника про його готовність прийняти в своєму помешканні біженців з України. Те, що це фейкове опитування і провокація, підтвердили також в ГУ статистики Польщі. 

“Головне управління статистистики не проводить жодних опитувань, у яких ставилося б питання про згоду на поселення когось у квартири, де проживають наші респонденти”, — наголосили в ГУ статистики Польщі.

Пізніше Станіслав Жарин розмістив нові дописи, в яких вказав, що росія продовжує інформаційну діяльність проти Польщі та пробує своїми фейками послабити відчуття безпеки суспільств у Польщі, Україні та на Заході. 

“Російський апарат впливу продовжує намагатися завдавати шкоди відносинам PL-UA. росія постійно намагається сформувати у поляків переконання, що допомогу Україні потрібно припинити. Для цього росія постійно паплюжить українців (біженців) і владу України”, — зазначив Уповноважений уряду щодо безпеки інформаційного простору Польщі.

Нагадаємо, професор Мацей Дущик з Центру досліджень міграції Варшавського університету порахував, скільки Польща ще може прийняти біженців з України. У Польщі порахували, скільки ще можуть прийняти біженців з України
Джерело