Короткі привітання з днем народження

Короткі вітання з днем народження

Нехай день народження принесе стільки подарунків, що неможливо забрати руками! Нехай поруч будуть найближчі й найдорожчі. Бажаю всіх благ!


Вітаю з днем ​​народження! Бажаю творчих успіхів, наполегливості в досягненні цілей, щастя, гарного настрою!


З Днем народження! Бажаю радості і веселощів не тільки сьогодні, а кожен день! Хочу щоб у тебе завжди була підтримка і розуміння.


Нехай в твій день народження все навколо цвіте і фарбується в яскраві кольори. Бажаю щасливого життя на пружинах успіху, удачі і любові!


Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі!
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди здорові й щасливі!


З Днем Народження! Нехай твоє життя буде сповнене дивовижних моментів і чудових людей! Нехай мрії стають цілями, а цілі — досягненнями! Щастя, здоров’я і благополуччя!


Дуже хочеться привітати тебе з днем ​​народження і побажати тобі величезного, як світ – щастя. Нехай твоє життя буде прекрасною казкою!


Нехай успіх супроводжує твоє життя. Нехай на фото будуть відображені тільки щасливі моменти. З Днем народження!


Хай цвіте, не в’яне із роками доля,
Нехай літ щасливих зозуля накує!
Від землиці – сили, від води – здоров’я
І добра від сонця нехай Бог дає!


Бажаю, щоб у тебе все було – квартира, авто, будинок, дача і навіть яхта! У родині, щоб панувала любов і гармонія, а діти радували щодня! Весь світ побачити і бід не знати!


Сьогодні все про тебе і все для тебе. Нехай так буде завжди. З Днем народження. Бажаю сяяти яскравіше Оріона і не втомлюватися борознити космічні простори успіху!


Для торта сьогодні свічок не шкодуй! Запали, нехай горять дуже яскраво. Нехай також яскраво горять очі твої в день народження! Щастя, добра!


Бажаєм Вам багато літ прожити,
Душею й серцем молодіти,
Щоб злагода, мир панували у хаті,
Були Ви здорові, достатком багаті!