Літні табори для українських дітей у Кракові, …

Літні табори для українських дітей у Кракові, ...

Літні табори для українських дітей у Польщі. Стартував запис https://nezlamna.org/uk

Фундація “Незламна Україна” відкрила реєстрацію в літні денні табори у містах Варшава, Краків та Вроцлав. 

Літні табори для українських дітей у Кракові, ...

Літні табори для українських дітей у Кракові, ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт організаторів, літні табори для українських дітей у цих містах працюватимуть по буднях з 10:00 до 16:00. Прийматимуть туди дітей від 6 років. Поділ загонів здійснюватиметься за віком (молодша, середня, старша школа). 

Розклад роботи літніх таборів: 

1 зміна — 05.06-16.06
2 зміна — 19.06-30.06
3 зміна — 03.07-14.07
4 зміна — 17.07-28.07
5 зміна — 31.07-11.08
6 зміна — 14.08-25.08

На одну зміну набиратимуть до 200 дітей!

“За 10 днів діти й підлітки відкриватимуть можливості глобального світу. В ігровій формі дізнаються про найважливіші матеріальні та культурні надбання, які дали світу різні країни — через квести, майстер-класи та завдання. Вивчатимуть українську, польську й англійську мови.  Старші учасники також повчаться роботі в команді, розробці бізнес-проєктів, пітчингу власних ідей, зможуть двічі зустрітися зі спеціалістами польських компаній, покращать свої цифрові навички. Будуть і просто веселощі — день Тік Току, екскурсії, вечірки”, — наголошують організатори. Щоб зареєструвати дитину в літній табір у Варшаві, Кракові чи Вроцлаві, треба заповнити анкету.

Вартість участі дитини в літньому таборі складає 500 злотих без харчування або 650 злотих з харчуванням (двічі на день). Вся сума сплачується наперед.

Програма літніх таборів у всіх трьох містах буде однакова. Детальну програму можна переглянути тут.

Увага! Організатори кажуть, що в міру підготовки відкриватимуть також реєстрацію на літні табори в Любліні, Білостоці, Щецині, Лодзі, Гданську, Познані.

Нагадаємо, дітей з України можна також записати до літнього табору в Варшаві в рамках акції «Літо в місті», яка триватиме з 26 червня до 31 серпня 2023 року. Запис дітей триватиме до 28 травня включно. Запис дитини до літнього табору у Варшаві: поспішіть це зробити до 28 травня
Джерело