Лубенські орієнтувальники: Змагаємося — перемагаємо!

Лубенські орієнтувальники: Змагаємося - перемагаємо!

У мальовничому сосновому лісі поблизу міста Зіньків відбулися змагання відкритого особисто-командного Чемпіонату Полтавської області зі спортивного орієнтування. На старти вийшли 216 спортсменів у віці від 12 до 79 років з 12 команд 9 областей України та Києва.

Лубенську  територіальну громаду представляли 38 орієнтувальників. 

На довгих дистанціях (від 1,7 кілометрів з 7 контрольними пунктами (КП), до 12 км з 27 КП) у своїх вікових групах найкраще виступили: Фесенко Костянтин і Мусієнко Денис – перші місця; Бовсуновська Мар’яна, Москаленко Ірина, Полупанов Владислав, Гасанов Владислав – другі; Бабарикіна Кіра, Замахіна Тетяна, Бовсуновський Іван, Кучеренко Данило, Тараненко Єгор,  Петкевич Сергій, Гейко Іван – треті.

На середніх дистанціях (від 2,2 км з 8 КП до 8,5 км, 27 КП) перемогли Тараненко Єгор, Фесенко Костянтин, Мусієнко Денис, Петкевич Сергій, Ковальчук Денис; другі – Галамага Сергій, Полупанов Владислав; треті – Руднєва Єлизавета, Кучеренко Данило і Гасанов Владислав.

В командному заліку перша команда Лубенської ТГ зайняла 3 місце, Лубни-2 – 5 місце, Лубни-3 – сьоме місце серед 12 команд.

Лубенська міська рада

Джерело