Лукашенко відмовився запроваджувати єдину валюту з Росією

Раніше самопроголошений президент Білорусі казав, що не заперечує запровадження єдиної з Росією валюти фото: скріншот з відео білоруських ЗМІ

Самопроголошений президент Білорусі не хоче переводити країну на єдину валюту з Росією, адже «це питання не на часі»

Самопроголошений білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією, адже це питання не на часі. Про це повідомляють білоруські ЗМІ.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Я часто наводжу ваші, нашого голови цитати на рівні (зустрічей – «Главком») глав держав, коли йдеться про створення єдиної валюти й таке інше, що це непростий процес. І, напевно, не сьогоднішнього дня, як ми домовилися з президентом Росії», – сказав Лукашенко під час зустрічі з головою центробанку Росії Ельвірою Набіулліною у Мінську.

Білоруський диктатор нагадав, що РФ та Білорусь створили Міжбанківську валютну раду і цей орган працює, однак це не означає, що Мінськ готовий запроваджувати єдину валюту з Росією.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За словами Лукашенка, це питання регулярно порушують деякі патріотично налаштовані громадяни двох країн.

Раніше самопроголошений президент Білорусі казав, що не заперечує запровадження єдиної з Росією валюти.

Нагадаємо, самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка госпіталізували у критичному стані після зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним. 

До слова, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що «гідно оцінив жарт» самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, який запропонував вступити до Союзної держави Росії та Білорусі, щоб разом користуватися ядерною зброєю.

Будь ласка, читайте текст після реклами

 

Джерело