На Хмельниччині засуджено матір та батька, з вини яких у пожежі загинули четверо дітей. ФОТО | Кримінальні новини

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким засуджено батьків, з вини яких загинуло 4 малолітніх дітей.

Трагедія сталась у листопаді 2021 року у с. Медисівка Теофіпольської територіальної громади.

Ввечері матір залишила чотирьох малолітніх дітей в кімнаті, де була розтоплена піч, зачинила двері будинку і пішла придбати продукти та зустріти чоловіка, який в той час розпивав спиртні напої. Малеча залишилась на самоті на декілька годин.

В цей час у кімнаті, де перебували діти, спалахнула пожежа. Загорілися легкозаймисті речі, які лежали впритул до печі, а потім вогонь перекинувся на помешкання. Двоє хлопчиків – 5 і 2 років, а також двоє дівчаток – 6 років та 7 місяців не змогли самостійно покинути будинок і загинули від гострого отруєння чадним газом.

Як встановлено слідством, причиною займання стала несправність пічного опалення. Батько сам вмонтував в грубку металеву решітку, що й призвело до фактичного доступу полум’я до житлової кімнати.

Вироком Теофіпольського районного суду матір та батька визнано винними та призначено покарання у виді 6 та 5 років позбавлення волі відповідно.

Обвинувачені не погодились із прийнятим рішенням та оскаржили вирок суду в апеляції.

Однак суд апеляційної інстанції прислухався до доводів ювенальних прокурорів та залишив вирок місцевого суду без змін, а апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення. 

За матеріалами Хмельницької обласної прокуратури

Источник