На Київщині чоловіку повідомлено про підозру за фактом замаху на вбивство дитини. ФОТО | Кримінальні новини

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури чоловікові повідомлено про підозру за фактом замаху на умисне вбивство 12-річної дитини. За клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Подія сталася 1 жовтня в одному з сіл Білоцерківського району. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння підозрюваний підійшов до пасинка, з яким у нього склалися неприязні стосунки, та обома руками почав бити його по голові й тулубу. Після численних ударів чоловік схопив хлопця за шию та намагався задушити, одночасно погрожуючи йому вбивством. Мати і бабуся потерпілого силою відтягнули чоловіка від дитини та відвели до іншої кімнати у будинку.

Проте через деякий час чоловік знову напав на дитину та накинув на його шию кабель. Від сильного стискання шиї хлопець почав хрипіти та задихатися, а вітчим при цьому продовжував наголошувати на тому, що він його вб’є. Дії чоловіка знову припинили мати та бабуся дитини, застосувавши до нього фізичну силу.

За матеріалами Київської обласної прокуратури

Источник