На скільки Польща планує продовжити спрощене право …

На скільки Польща планує продовжити спрощене право ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

На урядовому сайті з’явився проєкт рішення, який стосується продовження терміну дії тимчасового захисту для українців, які приїхали до Польщі після початку війни. Він також продовжує термін дії особливих прав для українських лікарів, стоматологів, медсестер та акушерок.

На скільки Польща планує продовжити спрощене право ...

На скільки Польща планує продовжити спрощене право ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.plпольс, опублікований проєкт рішення передбачає продовження тимчасового захисту для біженців з України в Польщі до 30 червня 2024 року. Хоча це може бути лише проміжна дата, а цільовою все ж стане 4 березня 2025 року, просто польський уряд підготує ще один законопроєкт. Але це поки припущення.

Точно ж відомо, що вже опублікований документ, який мають розглянути і ухвалити в лютому, також продовжує термін дії особливих прав для українських лікарів, стоматологів, медсестер та акушерок. Згідно з планами польського уряду, період, протягом якого ці спеціалісти користуватимуться спрощеним правом на виконання професії в Польщі, буде продовжено до 28 місяців — починаючи з 24 лютого 2022 року. Тобто фактично до 24 червня 2024 року. Планується, що ця норма набуде чинності наступного дня після опублікування ухваленого і підписаного президентом законопроєкту. Знову ж таки, може йтися про проміжну дату. Не виключено, що до 30 червня полсьький уряд підготує новий законопроєкт, який продовжить перебування і біженців з України, і право на спрощений дозвіл на роботу для лікарів з України.
Джерело