Дом Рональда МакДональда подарил Павлограду аппарат для вакуумного заживления ран

Дом Рональда МакДональда подарил Павлограду аппарат для вакуумного заживления ран

13 июля Павлоградская больница получила аппарат вакуумной терапии для лечения ран отрицательным давлением от Благотворительная организация Фонд Дом Рональда МакДональда. Это современное оборудование, в отличие от обычных методов лечения, позволяет ранам заживать за гораздо более короткое время, снижая риск их заражения и уменьшает проявления шрамов, сообщает пресс-служба Павлоградского горсовета.

Дом Рональда МакДональда подарил Павлограду аппарат для вакуумного заживления ран

Вот что сообщается на странице Фонда в Facebook:
«Нам невимовно боляче бачити рани тисяч дорослих і маленьких українців, які стали жертвами бомбардувань і вибухів. Їхня мрія — скоріше загоїти рани й видужати, і ми допоможемо їм у цьому.

Рани, які загоюються місяцями і залишають важкі шрами, можна лікувати набагато швидше та якісніше завдяки апаратам вакуумної терапії. Фундація Дім Рональда МакДональда закупила 200 таких апаратів на майже 19 мільйонів гривень, які дозволять діткам швидше видужати та повернутися до нормального життя. Перші апарати вже почали отримувати медзаклади по всій країні, і найближчим часом близько 50 лікарень отримають таку важливу допомогу.

Ми щиро вдячні нашому доброму другу та партнеру Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні, яка забезпечила закупівлю 96 одиниць обладнання на суму 9 мільйонів гривень.

Ми також вдячні волонтерам McDonald’s Україна, які протягом декількох місяців допомагали організовувати весь процес: від перемовин, закупівлі апаратів закордоном до доставки в лікарні по всій країні”.

Источник