У Павлограді хлопчик безстрашно кинувся на захист матері, але п’яний батько виявився сильнішим та вдарив його головою об стіну

У Павлограді хлопчик безстрашно кинувся на захист матері, але п'яний батько виявився сильнішим та вдарив його головою об стіну

Батьки бувають різні: хтось балує своїх дітей, купуючи морозиво, а хтось у п’яному вигляді кидає в них  шкарпетки і б’є головою об стіну, щоби зігнати злість. Один із нерозумних  батьків за нанесення травм своєму сину за вироком Павлоградського суду два тижні підмітатиме вулиці Павлограда.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР, 11.06.2022 року, приблизно о 00 годині 30 хвилин, обвинувачений перебував в під`їзді, схопив за шию останнього, та ударив об стіну. Ознаки встановленого судом злочинного діяння відповідають ознакам кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України.

Обвинувачений у судовому засіданні пояснив, що вину визнає повністю у пред`явленому йому обвинуваченні і показав, що в цей день він взяв свою дочку – сестру потерпілого, -батьком якої він записаний, до себе. Був випивший, на цьому ґрунті, коли дитину повертав, в ході конфлікту він кинув шкарпеток  та попав в дитину, а потерпілий заступився. Він взяв його за шию в під`їзді та вдарив головою об стіну. У вчиненому розкаюється.

Неповнолітній потерпілий показав, що 11 червня 2022 року обвинувачений посварився з його мамою. Він вийшов щоби обвинуваченого виштовхати з коридору в під`їзд, де його обвинувачений вдарив головою об стіну. Далі він не пам`ятає події.
Мати потерпілого показала, що обвинувачений привів в алкогольному сп`янінні спільну дочку додому. У них стався конфлікт, в ході якого вийшов потерпілий, а далі обвинувачений спричинив йому тілесні ушкодження. Вона побачила гематоми та кров і звернулась до поліції і в лікарню.

Суд ухвалив: Визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, та призначити йому покарання у вигляді громадських робіт на строк 120 (сто двадцяти ) годин.

Источник