Поляки найбільше хочуть працювати з українцями …

Поляки найбільше хочуть працювати з українцями ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Поляки не відчувають загрози з боку українців, коли йдеться про ринок праці. 

Поляки найбільше хочуть працювати з українцями ...

Поляки найбільше хочуть працювати з українцями ...

Купити рекламу » Про це йдеться в дослідженні компанії Personal Service, оприлюдненому під час 32-го Економічного Форуму в польському місті Карпач, повідомляє Yavp.pl.

Лише 16 відсотків поляків вказують на те, що українці забирають їхні робочі місця.  У нещодавньому дослідженні за березень 2023 таких було трохи більше — 21%. Щоправда, 12 відсотків респондентів вказують, що українці сприяють зниженню темпів зростання зарплат у Польщі.

Водночас ставлення до працівників з України набагато краще, ніж до трудових мігрантів інших національностей. Аж 52% поляків хочуть працювати саме з українцями.

«Чим старша людина, тим більше бажання працювати з українцями. На це вказує половина 35-44-річних 45-54-річних респондентів, а також 64% осіб старше 55 років. Серед молоді віком від 18 до 24 років цей показник становить лише 36%.  27% поляків хочуть працювати з мігрантами з Азії й лише 12% з африканцями. Також ми не фанати білорусів, тому що всього 9% хочуть з ними працювати«, — зазначають автори дослідження.

Нагадаємо, портал Yavp.pl виступав одним із медіапартнерів форуму з 5 по 8 вересня. 


Джерело