Поліціянтам у Польщі, які погрожували українцю і …

Поліціянтам у Польщі, які погрожували українцю і ...

Фото ілюстративне Yavp.pl

Двоє варшавських поліцейських, які попалися на образах громадянина України, погрозах і вульгаризмах у його бік, отримали дисциплінарні покарання.

Поліціянтам у Польщі, які погрожували українцю і ...

Поліціянтам у Польщі, які погрожували українцю і ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на rmf24.pl, обом поліцейським винесли попередження про неповну придатність до служби на займаній посаді. Через це вони не зможуть бути підвищені протягом наступних 12 місяців. Крім того, протягом цього часу вони також не зможуть отримувати жодних нагород та грошових премій. І це ще не все: протягом року їм платитимуть на 20% нижчу надбавку за вислугу років. Водночас вище поліцейське керівництво вирішило не передавати справу до прокуратури.

Нагадаємо, інцидент, коли поліцейські образили громадянина України, стався ввечері 26 серпня. Молодий українець, котрий працював кур’єром, приїхав до піцерії в центрі Варшави забрати замовлення. Через жвавий рух в районі хлопець не зміг знайти місце для паркування, тож вирішив просто залишити машину на декілька хвилин на узбіччі з увімкненою аварійною сигналізацією. Забравши замовлення та повернувшись до машини, кур’єр побачив двох поліцейських. Ті спочатку погрожували штрафом, а потім перейшли до погроз застосувати фізичну силу. Можливо, це й зійшло б їм з рук, але українець записав усе на камеру телефона. На запису чутно, як один з поліцейських каже «Bo ci zaraz w ryj wywalę, ty», а його колега додав «Jak ci się nie podoba, to wyp**dalaj na Ukrainę”. Крім того, на віде також чути, як один із поліцейських сказав, що вживав алкоголь під час служби. Коли справа набула розголосу, проти обох правоохоронців порушили дисциплінарні провадження. Натомість громадянин України все ж сплатив 250 зл штрафу за стоянку в невідведеному місці з включеним двигуном, хоча поліцейські хотіли вліпити штраф у розмірі 600 зл. «Як щось не подобається – вй**буй в Україну». У Варшаві поліцейські ображали українця (ВІДЕО)
Джерело