Польща: бездомного українця в обмін на хот-дог …

Польща: бездомного українця в обмін на хот-дог ...

Фото ілюстративне https://stock.adobe.com/

У вроцлавській поліції спалахнув скандал: її співробітники могли використати психічно хворого бездомного громадянина України для поліпшення власної статистики.

Польща: бездомного українця в обмін на хот-дог ...

Польща: бездомного українця в обмін на хот-дог ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на wiadomosci.wp.pl, бездомний 35-річний громадянин України спочатку був затриманий за спробу вламатися до чужого автомобіля. Потім сталося непередбачуване.

Репортери телевізійної програми “Pаństwo w Państwie” встановили, що в обмін на хот-дога, який йому купили поліціянти на АЗС, чоловік мав зізнатися у 26 (!) злочинах, з яких, найімовірніше, міг скоїти лише кілька. Громадянина України навмисне затримували кілька разів лише для того, щоб кожного разу дописувати йому нові правопорушення. 

Той факт, що чоловік лікується від психічного захворювання, мав дозволити поліцейським приписати йому досі нерозкриті злочини та закрити затягнуті справи. У протоколах нічого не згадувалося про його стан здоров’я, тому вдалося уникнути залучення до справи судових психіатрів. Звинувачений громадянин України добровільно прийняв покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, попри те, що злочинів він не скоював. 

Після розголосу справи в телепрограмі рішенням коменданта воєводської поліції у Вроцлаві була створена спеціальна контрольна група, яка зараз перевіряє, чи мали місце порушення та незаконні дії з боку правоохоронців.
Джерело