Польща: чоловік з України 11 разів скупився краденою …

Польща: чоловік з України 11 разів скупився краденою ...

Фото ілюстративне fotolia.com

У Гданську затримали 31-річного громадянина України, який скуплявся чужою банківською картою. Але це не всі його гріхи.

Польща: чоловік з України 11 разів скупився краденою ...

Польща: чоловік з України 11 разів скупився краденою ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, минулої суботи в одного з клієнтів розважального клубу в центрі Гданська вкрали телефон та гаманець. Чоловік одразу звернувся до поліції. Ті ретельно вивчили інформацію, опитали свідків та передивилися записи з камер відеоспостереження. 

Завдяки цьому, особу крадія вдалося досить швидко встановити. Через кілька днів, 24 травня, його затримали в гданському мікрорайоні Дольне Място. Зловмисником виявився 31-річний громадянин України. Чоловік встиг 11 разів розплатитися краденою банківською карткою. Загалом йому інкримінують не тільки це, а й крадіжку чужих речей та використання чужого документа. 

За оплату чужою картою загрожує до 10 років позбавлення волі, за крадіжку — до 5 років, а за використання чужого документа — до 2 років позбавлення волі. Остаточну міру покарання встановлюватиме суд, коли розслідування буде завершене й туди передадуть матеріали справи. 

Нагадаємо, не так давно в Гданську затримали 34-річного громадянина України, який так само скуплявся чужою банківською картою. Щоправда, її він не крав, а знайшов разом із гаманцем. Однак повертати згубу власнику не захотів. Тоді чоловік встиг витратити з чужої картки майже 1600 злотих, виконавши 6 транзакцій. У Польщі громадянин України пішов на закупи з чужою картою і тепер може сісти у в’язницю А у Варшаві нещодавно затримали 29-річну громадянку України, яка теж скуплялася чужою банківською карткою. Вона забрала її з банкомата, де її залишив власник. У підсумку жінка встигла 18 разів розплатитися чужими грошима й витратити понад 800 злотих. У Польщі громадянка України наскуплялася чужою банківською картою до серйозних проблем
Джерело