Польща: для українців створили нову безплатну …

Польща: для українців створили нову безплатну ...

Нова платформа для вивчення польської мови https://lingvapl.org/

Lingva Polska — нова безкоштовна платформа для вивчення польської для українців.

Польща: для українців створили нову безплатну ...

Польща: для українців створили нову безплатну ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, Асоціація інноваційної та цифрової освіти (Stowarzyszenie Innowacyjnej i Cyfrowej Edukacji) у співпраці з Фундацією Deloitte Polska розробили безкоштовну платформу для вивчення польської для українців — Lingva Polska.

Платформа використовує інноваційні методи навчання, які допомагають швидко вивчити основи польської мови, виконуючи понад 10 тисяч вправ. Курс базується на методиці українського поліглота та психолінгвіста Віталія Зубкова, який володіє понад 20-ма мовами. Lingva Polska пропонує безкоштовні мовні заняття на рівнях А1 і А2.

“Lingva Polska – це підсумок нашого багаторічного досвіду навчання іноземних мов для Українців. Користувачам буде запропоновано 10 тисяч різноманітних вправ і вивчити найпопулярніші фрази, які можна впевнено використовувати в повсякденному житті. Ми приділили максимум уваги розробці цього продукту. Усі елементи системи були ретельно розроблені та містять власні візуалізації, які супроводжують матеріали чи діалоги, які читають професійні носії мови. Платформа пропонує безкоштовні курси А1 і А2. Більш просунуті рівні в розробці. Також ми створили відеоінструкцію, як користуватися платформою”, — каже Марія Богуслав, виконавчий директор Асоціації іноваційної та цифрової освіти.

Платформа доступна на сайті lingvapl.org

Польща: для українців створили нову безплатну ...


Джерело