Польща призначила українця головним тренером своєї …

Польща призначила українця головним тренером своєї ...

Фото ілюстративне fotolia.com

38-річний українець Дмитро Камеко став головним тренером збірної Польщі з ампфутболу.

Польща призначила українця головним тренером своєї ...

Польща призначила українця головним тренером своєї ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на gol24.pl, Дмитро Камеко — це колишній гравець (і академічний чемпіон світу!) і тренер з футзалу, який грав і працюв в Україні, Білорусі та Польщі. На посаді головного тренера збірної з ампфутболу він змінив 50-річного краків’янина Марека Драгоша, який очолював «біло-червоних» у 2011-2022 роках.

Перед українцем вже поставили чітке завдання: зіграти у фіналі чемпіонату Європи з ампфутболу 2024.

“Вибір тренера з-поза ампфутболу здається великим ризиком, але я вірю, що цей ризик окупиться і дасть нашій команді абсолютно нові рішення та нову якість”, — прокоментував призначення українця Матеуш Відлак, президент Польської ампфутбольної асоціації.

Дмитро Камеко у складі національної збірної України в 2012 році виграв академічний чемпіонат світу з футзалу. Він також був багаторазовим чемпіоном української футзальної Суперліги. Пізніше виступав в клубі з Бельсько-Бялої, з яким став бронзовим призером чемпіонату Польщі. Також українець має успіхи і як тренер. Зокрема, був призером української Прем’єр-ліги та володарем Кубка Білорусі. У березні 2022 року він виїхав з Мінська до Польщі, де став граючим помічником тренера команди з міста Пнєв. У сезоні 2022/2023 Дмитро Камеко мав бути тренером вищолігівського MOKS Słoneczny Stok з Бялостоку, але клуб розірвав підписаний з ним контракт через організаційні проблеми.
Джерело