Презентували онлайн платформу «Велосипедом до школи» з навчальними матеріалами про безпеку руху


				Презентували онлайн платформу «Велосипедом до школи» з навчальними матеріалами про безпеку руху

На конференції Veloforum 2023 презентували онлайн-платформу «Велосипедом до школи» з навчально-методичними матеріалами та тестами про безпеку руху на велосипеді для вчителів та учнів. Захід став, у якому взяли участь і представники Миргородської громади,  став фінальною подією національної кампанії «Велосипедом до школи», яка відбувається в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. 

«Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» — цей проєкт у 2021-2023 роках впроваджує в Україні U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ). Кампанію «Велосипедом до школи» також підтримує програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні Embassy of the Kingdom of the Netherlands in Ukraine.

На конференції розповіли про інтеграцію освіти з безпеки руху в шкільну програму та Нову українську школу (НУШ), успіхи національної кампанії «Велосипедом до школи» в контексті війни та відбудови, велофестивалі в 15 пілотних українських школах, а також поділилися експертними порадами, як відновлюватися і розвивати велоінфраструктуру та сталу мобільність у громадах.

Під час Veloforum 2023 відбулося мережування та нетворкінг понад 130 учасників та учасниць з закладів середньої освіти, органів місцевого самоврядування, патрульної та ювенальної поліції, громадських організацій з Української велосипедної мережі та Інституту модернізації змісту освіти МОН.

 

 Докладніше

 


				Презентували онлайн платформу «Велосипедом до школи» з навчальними матеріалами про безпеку руху

Інформація згідно даних Миргородської міської ради