Привітання Миргородського міського голови Сергія Соломахи з Днем міста


				Привітання Миргородського міського голови  Сергія Соломахи з Днем міста

Шановні миргородці! Дорогі наші гості!

18 вересня ми відзначаємо День Миргорода, вшановуємо місце, де народилися, зросли і працюємо. Проте вже другий рік ми не святкуємо – у країні війна. Тому  нині  День міста – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, про новітніх героїв, про єдність і згуртованість наших дій, спрямованих на довгоочікувану Перемогу, на збереження життя кожної людини, кожного воїна, який захищає українську землю.

Сьогодні ми згуртовані, як ніколи! Захоплююся єдністю миргородців! Допомагаємо нашим військовим та наближаємо перемогу, кожен на своєму місці! Серце Миргорода б'ється в унісон з усією У країною. І сьогодні ми відзначаємо День міста без гучних заходів, але з великою вдячністю Богу та Збройним Силам за можливість жити і працювати у нашому місті.

Ми дякуємо захисникам і захисницям, які на полі бою, і всім, хто щоденно працює в тилу. Низько схиляємо голови перед загиблими Героями. Сумуємо і пам'ятаємо кожного!

Але наша перемога обов'язково настане! Буде свято, радість і щасливе життя у нашому Миргороді і в Україні. Бажаю всім у здоров'ї дочекатись переможного миру! Впевнений, що невдовзі святкуватимемо День народження Миргорода з піснями, ковалями й фестивалями під мирним небом вільної, незалежної України!

Віримо в Україну та її Перемогу! Підтримуємо наших захисників! Слава Україні! Слава Миргороду!

 Із повагою 

міський голова Сергій СОЛОМАХА

Інформація згідно даних Миргородської міської ради