Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати


				Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати

Здоров’я – безцінний скарб людини. Дбати про нього потрібно ще з ранніх років, бо людина, яка в молодості не шанує своє здоров’я, не почуватиметься добре в старості. Щорічно 7 квітня в усьому світі відзначається важлива подія – День здоров’я.

Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. З цієї нагоди у Публічній бібліотеці ім. Д. Гурамішвілі для студентів Університету III віку був проведений плановий захід – лекція під назвою  “ Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати ”, яку провела бібліотекар читальної зали Маргарита Каймакова. Активна, енергійна та спортивна студентка Університету III віку Надія Степанович веде та пропагує здоровий спосіб життя, дбає про своє не лише фізичне, а й  духовне здоров’я. Вона підтримує його нетрадиційними методами : займається медитаційними та духовними практиками, сахаджа йогою, виконує вправи Аюрведа, лікується лікарськими травами, займається духовним розвитком. Пані Надія показала найбільш активні точки, щоб покращувати свій фізичний стан, розповіла про чакри людини, а найсміливіші слухачі Університету III віку навіть спробували стати на бите скло. Присутні заходу дізналися від Надії Іванівни багато цікавої і корисної інформації  та різних вправ для підтримки свого здоров’я і тепер будуть турботливо ставитися до свого організму.

            Почуваючи себе в гармонії з власним тілом і навколишнім світом, ми маємо гарний настрій, доброзичливо відносимось до інших та задоволені самі собою. Головне – залишатися людиною, насолоджуватися життям, жити сьогоднішнім днем, а не минулим. Ведення здорового способу життя повинне бути ціллю кожної людини.

Будьте активними, харчуйтеся правильно, любіть себе та своє тіло – і ви зможете почуватися здоровими і щасливими.

          

                                                                                   Директор Людмила КУРДЮМОВА

 

 


				Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати


				Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати

Інформація згідно даних Миргородської міської ради