«Проліска-Полтава» продовжує допомагати громаді


				"Проліска-Полтава"  продовжує допомагати громаді

У міській раді відбулася робоча зустріч з представниками  гуманітарної місії  "Проліска" – Полтава, що діє за підтримки UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Заступник міського голови Сергій Швайка — начальник управління комунальних ресурсів та начальник гуманітарного центру "Проліска" — Полтава Владислав Крят обговорили напрямки подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про надання допомоги в облаштуванні укриттів та бомбосховищ громади. 

Говорили про взаємодію в межах надання різнопланової допомоги внутрішньо-переміщеним особам та особам, які постраждали від російської агресії. Також підіймалося питання про допомогу в обладнанні укриттів та бомбосховищ непродовольчими товарами. Оскільки через велику кількість повітряних тривог та високий рівень небезпеки  жителі громади змушені перебувати тривалий час в укриттях, сьогодні детально обговорили  надання допомоги в облаштуванні укриттів в освітніх закладах громади непродовольчими товарами.

Такі зустрічі є досить важливими, адже тільки спільна робота позитивно впливає на швидкість та якість надання допомоги тим, хто її потребує тут і зараз. Миргородська громада страждає від російських атак, є руйнування. Тому допомога громаді від гуманітарних та благодійних організацій є вкрай необхідною та потрібною. Сподіваємося на подальше партнерство та дієву співпрацю! Разом ми вистоїмо та переможемо!


				"Проліска-Полтава"  продовжує допомагати громаді


				"Проліска-Полтава"  продовжує допомагати громаді


				"Проліска-Полтава"  продовжує допомагати громаді

Інформація згідно даних Миргородської міської ради