Прощаємося… Болить…

Прощаємося... Болить...

Лютий, що у серцях українців вже майже рік, приніс нові гіркі звістки на Лубенську землю. Ще одна  втрата земляка – ще одна болюча рана на серці.

4 лютого 2023 року під час штурмових дій та обстрілів з боку збройних сил російської федерації поблизу міста Бахмут Донецької області  загинув смертю хоробрих командир 2 стрілецького відділення стрілецького батальйону , молодший сержант ПОЛТАВЦЕВ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.

Віталій Миколайович народився 6 вересня 1984 року у селі Терни Лубенського району.

Навчався у В’язівській школі, а середню освіту здобув у Лубенській школі №4. Своє життя Віталій Миколайович пов’язував з будівничими професіями, тому закінчив Лубенське професійно-технічне училище (мав хороші спеціальності зварювальника і муляра). Після строкової служби в армії працював на різних підприємствах України – монтажником залізобетонних конструкцій ТОВ «Укртрансміст» м. Київ,  ТОВ «Альтком».

Віталій Полтавцев був справжнім патріотом України, своєї землі. Хороший син, люблячий чоловік та батько.  Вже в березні 2022 року, після початку повномасштабної війни, він вирушив боронити рідну Україну і свій край.

Ще одним нашим захисником стало більше у Небесному воїнстві.

Слова глибокого співчуття родині героя. Сумуємо разом з мамою, дружиною, доньками, братом та сестрою Віталія Миколайовича.

Страшною, кривавою дорогою йде до нас Перемога. Наші герої залишаться з нами, у пам’яті та серцях вдячних лубенців.

Уклін і Царство Небесне герою!

Прощання з ПОЛТАВЦЕВИМ ВІТАЛІЄМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ відбудеться 10 лютого о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

Панахида за загиблим відбудеться 10 лютого об 11 годині у Церкві Всіх Святих (Дитячий парк ім. Олеся Донченка, вул. Мистецька, 3).

Лубенська міська рада

Джерело