Рекордне зниження цін на квитки на потяги в Польщі

Рекордне зниження цін на квитки на потяги в Польщі

Рекордне зниження цін на квитки на потяги в Польщі Yavp.pl

Компанія PKP Intercity суттєво знизила ціни на місячні проїзні квитки на окремих ділянках маршрутів.

Рекордне зниження цін на квитки на потяги в Польщі

Рекордне зниження цін на квитки на потяги в Польщі

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт польської залізниці, зниження цін охопило 930 ділянок на 20 маршрутах. Найбільша знижка сягає аж 60%.

Шкала зниження вартості місячних проїзних квитків на окремих дистанціях коливається від 1 до 239 злотих і залежить від попередніх цін та рівня наповнення поїздів. Найбільші знижки торкнулися маршрутів у Поморському, Свєнтокшиському та Підкарпатському воєводствах, де місячні проїзні на певних ділянках подешевшали на 60%. З іншого боку, пасажири Нижньосілезького, Куявсько-Поморського, Малопольського, Мазовецького, Сілезького, Вармінсько-Мазурського та Великопольського воєводств зможуть розраховувати на знижки понад 50%.

Загалом зниження вартості місячних проїзних на окремих ділянках залізниці охоплює 15 воєводств. Не потрапило до списку лише Люблінське.

Згідно з інформацією PKP Intercity, на 190 ділянках шкала знижок на квитки коливається від 100 до 239 злотих, а на 206 ділянках знижки становлять від 50 до 99 злотих. На найбільшу знижку тепер можуть розраховувати пасажири, які подорожують за маршрутом “Слупськ-Труймясто”: цей місячний квиток став дешевшим на 239 злотих. 

На маршруті “Жешув-Перемишль” ціна місячного проїзного знизилася на 146 злотих, на ділянці “Скаржисько-Каменна — Кельце” – на 117 злотих, а між Ольштином і Торунем – на 115 злотих. Найбільше у відсотках вартість місячного квитка знизилася на ділянці “Скаржисько Каменна — Сухедньов”, де знижка сягнула 69%, що в перекладі на злоті становить 184 зл.

Як зазначили в компанії PKP Intercity, зниження вартості місячних проїзних на окремих ділянках покликане підвищити інтерес пасажирів до нової пропозиції та заповнити поїзди, особливо в робочі дні, коли зазвичай пасажирів менше.

Нагадаємо, польська залізниця впроваджує ще низку нововведень, більшість з яких точно сподобаються пасажирам. Це і швидші потяги, і більше можливостей для графічного вибору місць у вагонах, і новий спосіб купівлі квитків. Детальніше про це читайте за посиланням нижче: Нове в Польщі для пасажирів залізниці: швидші потяги, квитки в Google Maps і не тільки
Джерело