Шахти, палаци та храм, побудований без жодного …

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Парк мініатюр пам’яток Нижньої Сілезії park-miniatur.com

Ні для кого не секрет, що у Польщі можна знайти цікавинки на будь-який смак, адже тут є гори, море, поля, ліси, природні заповідники, старовинні будинки та палаци, сучасні райони з хмарочосами та маленькі затишні містечка з особливим кліматом — буквально все, що потрібно для цікавого туриста.

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Купити рекламу » Yavp.pl пропонує добірку з цікавих місць у Нижньосілезькому воєводстві, які варто відвідати незалежно від того, проживаєте ви тут чи просто приїхали в гості. 

1) Парк мініатюр пам’яток Нижньої Сілезії (Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska) 

Парк мініатюр представляє найважливішу пам’ятку Нижньої Сілезії в районі нині закритої відомої килимової фабрики в Коварах. Запрошуємо на зустріч із досконало виготовленими макетами замків, монастирів, історично відомих будівель і ратуш з усієї Нижньої Сілезії в масштабі 1:25. Також справляє враження на кожного також найбільша в Польщі мініатюра гірського хребта Карконоше зі Снєжкою, всіяна точно відтвореними стежками та сховками. Мініатюри гарних будівель, виконані за новітньою технікою моделювання, є гарною нагодою дізнатися про найважливіші пам’ятки історії краю. Парком вас проведе кваліфікований гід, який доступно та цікаво представить історію об’єктів, які ви побачите, включно з цікавими фактами про легенди, пов’язані з ними. 

Адреса: Zamkowa 9, 58-530 Kowary

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Фейсбук парку 2) Декоративна ферма (Ornamental Farm Bukowiec), Нижньосілезьке воєводство

Назва Ornamental Farm вперше була використана у XVIII столітті садовим дизайнером і письменником, який описував тодішні англійські сади, Стівеном Швітцером. Вона означає декоративне господарство. Аристократичне господарство не лише повинно було виконувати свої практичні функції, а й бути місцем рекреації та відпочинку. Під час прогулянки можна відвідати музей “Таємничий ліс”, “Музей у Долині палаців і садів” та Мистецьку стодолу. Безперечною визначною пам’яткою є ландшафтний парк, який займає площу понад 120 га. На його території якого є 10 ставків і численні паркові павільйони, садово-паркова архітектура та наскельні композиції. 

Адреса: Robotnicza 9, 58-533 Bukowiec

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Фейсбук Мистецької ферми 3) Штольні Ковари (Sztolnie Kowary Kopalnia Liczyrzepa)

Уранова шахта в Коварах — це 1200 метрів історії рудовидобування в горах Карконоші в поєднанні з годиною підземного життя та мурашками по шкірі. Підземний туристично-пізнавальний маршрут, пов’язаний з надсекретною історією видобутку U-238. Це одна з понад двадцяти штолень Закладів Промислових R-1, яка займається розвідкою, видобуванням і транспортуванням уранової руди до СРСР. Тут можна дізнатися про історію гірничої справи в Коварах, пов’язану протягом більше 800 років із видобутком мінералів, щебню, залізної, срібної та уранової руди. Досвідчені екскурсоводи підземним світом історії та таємниць проведуть вас у подорож в часі. Маршрут абсолютно безпечний з точки зору радіоактивного випромінювання, рівень якого постійно контролюється Інститутом медицини праці в Лодзі. 

Адреса: Podgórze 55, 58-530 Kowary

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

karpacz.com.pl 4) Долина палаців і садів (Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej)

Долина палаців і садів межує з Карконошськими горами з півдня, Качавськими горами на півночі, Рудави-Яновицькими горами на сході та Ломніцькими горами на заході. Вся територія вкрита густою мережею доріг, часто з дуже мальовничими краєвидами. Долина є ідеальним місцем для велосипедних та автомобільних подорожей. Також для любителів піших прогулянок є промарковані стежки. Відвідуючи середньовічні житлові замки, королівські особняки та барокові палаци, можна не тільки помилуватися красивими будівлями, а й дізнатися про їхню давню історію. Перлин архітектури тут близько 30-ти. Тому на початку 19 століття цю місцевість називали Сілезьким Елізіумом, порівнюючи його із замками та палацами долини Луари у Франції. Під час прогулянки ви дізнаєтеся, які найвідоміші європейські родини засновували свої резиденції в цьому регіоні. Це місце характеризується оригінальним ландшафтом, шляхетськими резиденціями, оточеними романтичними парками, що становлять єдине ціле з 19 століття.

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Park krajobrazowy i folwark w Bukowcu karkonosze.pl 5) Святиня Ванг (Świątynia Wang), Карпач 

Святиня Ванг — євангельська парафіяльна церква в Карпачі, перенесена в 1842 році з міста Ванг, розташованого на озері Вангсм’єса в Норвегії. Цей об’єкт дуже цікавий з точки зору конструкції. Він був побудований з норвезької сосни, просоченої смолою, без використання жодного цвяха. Храм вважається найстарішим дерев’яним костелом у Польщі, під час екскурсії можна ознайомитися з його історією та архітектурою.

Адреса: Na Śnieżkę 8, 58-540 Karpacz

Шахти, палаци та храм, побудований без жодного ...

Сайт костьолу
Джерело