Скільки алкоголю й сигарет можна везти до Польщі, а …

Скільки алкоголю й сигарет можна везти до Польщі, а ...

Фото ілюстративне screenshot/www.strazgraniczna.pl

Для тих, хто приїжджає до Польщі з країн за межами ЄС, діють певні ліміти на кількість тютюнових виробів або алкоголю, які можна ввозити.

Скільки алкоголю й сигарет можна везти до Польщі, а ...

Скільки алкоголю й сигарет можна везти до Польщі, а ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, якщо ви приїжджаєте до Польщі чи інших країн ЄС наземним транспортом, то можете привезти з собою:- 40 сигарет або- 20 сигарил або- 10 сигар або- 50 г тютюну для куріння.

Якщо ви прилітаєте літаком до Польщі чи інших країн до ЄС, то можете привезти:

— 200 сигарет або
— 100 сигарил або
— 50 сигар або
— 250 г тютюну для куріння.

Алкогольні напої звільнені від митних зборів та податків, якщо ви приїжджаєте з країн за межами ЄС і дотримуєтеся лімітів:

— 1 літр міцного алкоголю понад 22% (наприклад, горілка), або
— 2 літри алкоголю до 22% (наприклад, лікер), або
— 4 літри вина, або
— 16 літрів пива.

Обмеження також стосуються електронних сигарет та новаторських виробів:

— Якщо ви приїжджаєте до ЄС наземним транспортом, то можете привезти з подорожі: 10 мілілітрів рідини, або 0,008 кілограма новаторських виробів.

— Якщо приїжджаєте до ЄС літаком або кораблем, можете привезти: 50 мілілітрів рідини, або 0,04 кілограма виробів

.Обмеження стосовно їстівних продуктів

Їстівні продукти нетваринного походження можна ввозити на територію Польщі або інших країн ЄС без санітарного контролю в некомерційній кількості. Та й то можна перевозити лише банани, ананаси, кокоси, фініки та дуріани. Решта фруктів та овочів заборонені до ввезення!

Заборонено також ввозити м’ясо, ковбасні вироби та молочні продукти. Будь-яка їхня кількість буде конфіскована митниками. Також не можна ввозити кімнатні рослини, саджанці або квіти.

Обмеження щодо подарунків

— Якщо прибуваєте до Польщі чи інших країн ЄС наземним транспортом, можете привезти в особистому багажі подарунок вартістю до 300 євро.

— Якщо прибуваєте до ЄС літаком, то можете привезти подарунок вартістю до 430 євро.

Пам’ятайте, що перевищення вказаних лімітів може призвести до штрафів, а незаконно привезені продукти будуть конфісковані та знищені. Якщо маєте при собі готівку, яка перевищує еквівалент 10 тис євро, необхідно задекларувати це на кордоні.
Джерело