Сміливі гранти на розвиток власної справи!


				Сміливі гранти на розвиток власної справи!

26 травня у Миргороді відбудеться презентація проєкту «СМІЛИВІ». Представник проєкту Жанна Радько розповість про основні умови участі зацікавлених осіб у грантовому проєкті. Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та  благодійна організація “Світло надії”.

Якщо ти маєш цікаві бізнес-ідеї або вже відкрив власну справу і потребуєш коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для тебе. Учасниками проєкту можуть стати:

 ●      мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Херсонська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська, та Хмельницька області). Перевагою під час відбору буде можливість працевлаштування осіб із інвалідністю, ВПО, родин військовослужбовців тощо;

●     внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Херсонській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво.

●     ветерани-військовослужбовці, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації.

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку їх власного  бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримують міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів на суму до 70 000 грн.

Детальніше у соціальних мережах проєкту:

Інстаграм

Фейсбук

Завдяки сміливим українцям на фронті, ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Давайте розвивати Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!

 Дата і місце проведення: 26 травня 2023, 11.00  (зал засідань міської ради), м. Миргород, вул. Незалежності, 17, 2 поверх.

Інформація згідно даних Миргородської міської ради