Табурець розповів про ліквідацію наслідків ракетного обстрілу Умані


			      	
			      	 Табурець розповів про ліквідацію наслідків ракетного обстрілу Умані

Зранене місто продовжує оговтуватися після влучання російської ракети в багатоповерхівку. Місцеві жителі досі несуть квіти і дитячі іграшки на місце трагедії…

Про це очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець написав у своєму телеграм-каналі.

«Супровід потерпілих і відновлювальні роботи – цим двом напрямам приділяємо максимум уваги в роботі. Ми й далі в постійній комунікації з усіх питань із Президентом України, Офісом Президента, Мінвідновлення та міською владою, – зазначив керівник області. – Сьогодні поспілкувався із місцевими жителями, окреслив план дій на кілька найближчих тижнів. Опісля зустрінемось для звіту і подальшої комунікації».

Ремотники проводжують демонтувати напівзруйновані панелі будинку, куди поцілили окупанти.

Також натепер триває заміна вікон у сусідніх будинках, пошкоджених вибуховою хвилею: третина робіт уже виконана. Загалом буде замінено майже 1500 вікон.

«Дякую нашим партнерам – організації Global Empowerment Mission. Вона серед перших прибула на місце і запропонувала допомогу. Сьогодні ми підписали меморандум про подальшу взаємодію. Завдяки нашим друзям і партнерам ми стаємо ще сильнішими!» – наголосив Ігор Табурець.

Експертизу стану багатоповерхівки, в яку влучила російська ракета, проводять фахівці «Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій». За кілька тижнів має надійти відповідь на питання, чи можна її відновити.

Другий під’їзд уже зі світлом, водою і каналізацією. Поновити газопостачання наразі не можна.

Щодо решти будинків, то вже складено 530 актів попереднього візуального огляду про пошкоджене та знищене майно.

Номер «гарячої лінії» для потерпілих: 096 911 2 911.