Трагедія родини з України в Польщі: матір 2-х дітей у …

1

Трагедія родини з України в Польщі: матір 2-х дітей у ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Трагічний інцидент стався в родині українців, які проживали в місті Бидгощ. 

Трагедія родини з України в Польщі: матір 2-х дітей у ...

Трагедія родини з України в Польщі: матір 2-х дітей у ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на rmf24.pl, у вівторок, 7 лютого, близько 18:30 до місцевої поліції надійшов виклик про сварку в одному з будинків на вулиці Песталоцці. Прибувши за вказаною адресою, поліцейські побачили на сходовій клітині двох жінок – 25-річну та 71-річну громадянок України. Обидві були поранені, молодша стікала кров’ю. Квартира, в якій вони проживали, виявилася зачиненою, тож до відкриття дверей довелося залучити пожежників. Зайшовши до помешкання, поліцейські виявили там тіла двох чоловіків 22 та 25-річного віку. Разом з ними в квартирі перебували дві дівчинки 3 та 5 років. Тілесних ушкоджень вони не мали.

Що там сталося, точної відповіді поки немає. Однак, за попередньої версією, до сварки з трагічними наслідками могло привести питання щодо дітей. За даними правоохоронців, 25-річний українець прийшов до своєї колишньої 25-річної дружини, яка проживала разом з їхніми дочками, своєю 71-річною бабусею та 22-річним співмешканцем, також громадянином України. Останній і винаймав квартиру, а жінки й малолітні діти приїхали до Польщі після початку війни.

Під час візиту між колишнім подружжям виник конфлікт через дітей, однак деталей наразі немає. В якийсь момент 25-річний чоловік схопив ножа і почав наносити ним удари всім присутнім дорослим, включно зі співмешканцем екс-дружини та її бабусею. В результаті жінки отримали важкі поранення: молодша українка зараз знаходиться в критичному стані в лікарні. Її 22-річний співмешканець від отриманих травм помер. Що ж стосується нападника, то, за попередніми даними поліції, він, ймовірно, вчинив самогубство.

Малолітні доньки громадян України, які могли стати свідками кривавої розбірки, зараз перебувають у закладі опіки в Бидгощі, де їм надається спеціальна допомога. Триває слідство, яке намагається з’ясувати всі обставини трагедії в українській родині.
Джерело