Трагедія української родини в Польщі: чоловік убив …

Трагедія української родини в Польщі: чоловік убив ...

Фото ілюстративне Yavp.pl

Тіла 29-річної жінки та двох доньок знайшли минулої суботи, 18 листопада, в одному з будинків у населеному пункті Пущиково (Великопольське воєводство). Дівчаткам було 1,5 та 4,5 роки. У справі затримали батька дітей і чоловіка жінки. 

Трагедія української родини в Польщі: чоловік убив ...

Трагедія української родини в Польщі: чоловік убив ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, загиблі та затриманий — це родина з України, яка переїхала до польщі у 2018 році. Правоохоронці припускають, що жахливий злочин стався ще в ніч з 13 на 14 листопада.

За даними слідства, всі троє, двоє дітей та їхня матір, померли внаслідок удушення: за шию руками. За попередніми висновками, 42-річний чоловік спочатку планував вбити лише дружину, але коли прокинулися дочки, поширив злочин на трьох осіб. У скоєному він повністю зізнався. Свій вчинок пояснив тим, що хотів позбутися “проблеми”: дружина дорікала йому через проблеми з алкоголем, борги і те, що він не працює. 

Правоохоронці кажуть, що під час допиту чоловік поводився спокійно, однак почав плакати, коли його запитали, чи не шкодує він про скоєне. Затриманий повідомив, що не пам’ятає всіх подробиць інциденту. За його словами, у нього були проблеми з алкоголем, він випив того дня, в тому числі  після злочину. Польські ЗМІ пишуть, що в 29-річної загиблої українки також був 11-річний син від попередніх стосунків, який проживав у родині. Його чоловік не чіпав, пояснивши, що хлопчик не був його сином. Натомість після скоєння вбивства чоловік замкнув тіла дружини та доньок у кімнаті на першому поверсі будинку, де вони пролежали наступні п’ять днів. Хлопчику ж заборонив туди входити.

У суботу, 18 листопада, громадянин України розповів про скоєне ним охоронцю на автостоянці в торговому центрі біля залізничного вокзалу в Познані. Як пояснив, повідомив про випадок, бо замучила совість. Після злочину чоловік думав про самогубство, але зізнався, що скоїти його не вистачило мужності.

Справою займається прокуратура в Познані. Там інкримінували затриманому українцю три звинувачення у вбивствах з прямим умислом. Прокурор проситиме суд взяти чоловіка під варту на три місяці, поки триватиме слідство.
Джерело