ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЛЮДМИЛОЮ ОХРІМЕНКО

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЛЮДМИЛОЮ ОХРІМЕНКО

У міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича 15 березня відбулася презентація книг Людмили Охріменко з Харкова. Модератор зустрічі бібліотекар Наталія Шостак розповіла про гостю, володарку відзнаки Міжнародного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Найращий роман на воєнну тематику», яку вона отримала за твір «Оскар», а також запросила її до слова.   Людмила Охріменко перш за все зупинилася на своїй волонтерській роботі, ознайомила учасників зустрічі з творчою біографією та відкрила завісу над життєвим шляхом. Вона авторка 6 книг. Це переважно жіночі романи. З початком війни у 2014 році перейшла на українську мову. Роман «Оскар» про українського військового і немає жодним чином нічого, що було б повязано з письменницею. По-перше, його головний герой — чоловік, по-друге, людина військова, по-третє, людина мусульманської віри — кримський татарин. Тому писати його було дуже важко. Втім Людмила Охріменко за її словами, все ж змогла осилити цю працю, отримала коротке «Ок» у винагороду від прототипа головного героя, і згодом — відзнаку премії Коронація слова».

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЛЮДМИЛОЮ ОХРІМЕНКО

Вона також представила інші свої твори, написані до війни. А це жіночі романи «Легка поведінка», «Пригоди дорослого буратіни жіночої статі», та інші. Вона змогла заінтригувати зал, а тому численним питанням не було ліку. ,Тим більше, що окрім традиційної в таких випадках публіки були присутні студенти Луганського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. На завершення авторка представила посібник з написання художніх творів Васильєвої «Після крапки» та закликала придбати її книги.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЛЮДМИЛОЮ ОХРІМЕНКО

Директор бібліотеки ім.В.Леонтовича Світлана Голуб подякувала за цікаве спілкування та вручила гості квіти. А далі бажаючі могли придбати примірник того чи іншого роману з авторграфом письменниці.  

Джерело