Відбудова України: Польща готує перших кількадесят …

Відбудова України: Польща готує перших кількадесят ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Польська компанія Budimex реалізує програму з підготовки молодих українських будівельних інженерів.

Відбудова України: Польща готує перших кількадесят ...

Відбудова України: Польща готує перших кількадесят ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, під час Економічного Форуму, який триває в місті Карпач, директор з інфраструктурного будівництва компанії Budimex Цезарій Лисенко заявив, що таких студентів-українців, які проходять навчання та практику в Польщі, є 31.

«Цю програму ми започаткували минулого року й періодично повторюватимемо. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з Краківською політехнікою та Гданською політехнікою. Наразі є 31 український кандидат, які складатимуть іспит на інженера-будівельника. Навчаючись у польських вишах, вони вже проходять стажування в компанії Budimex. І ми дуже сподіваємося, що ці студенти залишаться і будуть нашими працівниками в майбутньому, що вони зможуть розвиватися з нами, здобувати компетенції, складати сертифікаційні іспити для керівників будівельних робіт, для осіб, які здійснюють нагляд за будівництвом, і що вони зможуть підтримати нас в Україні в майбутньому», — сказав він.

Також Цезарій Лисенко додав, що вже наступного року з цими молодими фахівцями, компанія, можливо, вийде на український ринок для відбудови. Звісно, за умови, якщо закінчиться активна фаза війни.

Відбудова України: Польща готує перших кількадесят ...

Економічний форум-2023, фото Сергій Муренець Yavp.pl Нагадаємо, портал Yavp.pl виступає одним із медіапартнерів форуму, тож слідкуйте за найцікавішими новинами з цієї події з 5 по 8 вересня на наших сторінках, в тому числі у соцмережах. Заява з Польщі: Україна не буде відбудована, а збудується наново й стане кращою в Європі Польща хоче створити Фонд розвитку, присвячений відбудові України До Польщі не випустили низку українських народних депутатів
Джерело