Відома авіакомпанія запустила чартери для …

Відома авіакомпанія запустила чартери для ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Авіакомпанія SkyUp розпочала виконання чартерних рейсів для українців з аеропорту в Жешуві на замовлення українського офісу JoinUP!

Відома авіакомпанія запустила чартери для ...

Відома авіакомпанія запустила чартери для ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на pasazer.com, авіакомпанія SkyUp розпочала виконання чартерних рейсів для українців з аеропорту в Жешуві на замовлення українського туроператора JoinUP!

22 жовтня 2022 року чартерний літак авіакомпанії JoinUP! здійснив перший виліт з Жешува на Червоне море. Ключовим моментом при виборі місця відправлення стала близькість польського міста до Львова. Рейси до Червоного моря українська «дочка» SkyUp здійснює двічі на тиждень: щосереди та щосуботи. JoinUP! включав Хургаду, Марса Алам і Шарм Ель Шейх. Туристам також пропонують наземний трансфер за маршрутом Львів-Жешув-Львів. За додаткову плату можна вибрати доїзд з інших міст, таких як Івано-Франківськ, Тернопіль та Луцьк.

Нагадаємо, з початком російського вторгнення небо над Україною повністю закрилося для цивільної авіації. Українцям у Польщі дозволили вільно подорожувати в ЄС за умови наявності електронного документу в додатку mObywatel. Українцям у Польщі дозволили вільно подорожувати в ЄС. За яких умов?
Джерело