Військовий оркестр з України переміг у Польщі на …

Військовий оркестр з України переміг у Польщі на ...

Військовий оркестр з України переміг у Польщі на міжнародному фестивалі колядок https://www.facebook.com/zvir.zt.ua/

Оркестр Житомирського військового інституту отримав Гран-прі на Міжнародному фестивалі колядок і щедрівок у Польщі.

Військовий оркестр з України переміг у Польщі на ...

Військовий оркестр з України переміг у Польщі на ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на suspilne.media, колектив оркестру військового інституту імені С.П. Корольова здобув перемогу у 30-му Міжнародному фестивалі колядок і щедрівок імені Казиміра Шварліка в польському місті Бендзин.У

фестивалі брало участь понад 100 колективів з Польщі, України, Чехії, Італії та Литви. За словами диригента, оркестр Житомирського військового інституту настільки сподобався публіці, що йому дозволили виконати весь свій репертуар.

“За протоколами у фіналі можна виконувати три твори, і в усіх трьох колядках має бути тільки три куплети. Але на фінал можна максимум два твори. Ми — єдиний колектив, якому дозволили виконати повністю весь свій репертуар, оскільки всім дуже сподобалося. В залі було більше тисячі людей, вся зала стояла, супроводжуючи наші виступи оваціями”, — зазначив диригент оркестру Павло Осінський.

Разом з Гран-прі фестивалю оркестр Житомирського військового інституту отримав і премію переможця в розмірі 20 000 злотих.

Тут один із виступів оркестру у фінальній частині: У кращій якості переможний виступ дивіться і слухайте за цим посиланням: https://t.me/yavpolshi/5477
Джерело