У Польщі біженцям з України знову доступна …

1

У Польщі біженцям з України знову доступна ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Німецький фонд Diakonie Katastrophenhilfe відновив прийом заяв від біженців з України на виплату фінансової допомоги.

У Польщі біженцям з України знову доступна ...

У Польщі біженцям з України знову доступна ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, програма фінансової допомоги Diakonie Katastrophenhilfe передбачає виплату по 710 злотих на заявника та по 610 зл на кожного члена його родини. Виплати здійснюються протягом трьох місяців.

“Перша фаза проекту була завершена в січні 2023 року та підтримала 7287 домогосподарств біженців. Друга фаза розпочнеться в березні 2023 року та надасть грошову допомогу ще приблизно 2500 домогосподарствам”, — йдеться на сайті програми.

 Хто може взяти участь у програмі

Подати заявку на участь у програмі Diakonie Katastrophenhilfe можуть громадяни України (та інших країн, які до цього легально проживали в Україні), які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року і ще не отримували допомог від інших благодійних організацій. Тобто ті, хто вже раніше оформив допомогу, наприклад, від ООН або International Rescue Committee (Міжнародного Комітету Порятунку) чи інших організацій, кошти від Diakonie Katastrophenhilfe не отримають. 

Наступний критерій — заявник повинен бути економічно вразливим (члени домогосподарства, які не мають доступу до регулярного доходу, достатнього для покриття мінімального рівня життя).

Враховуючи обмежені ресурси та велику кількість людей, які потребують допомоги, програма намагатиметься визначити пріоритети серед заявок та підтримати найбільш уразливі домогосподарства. Зокрема, під увагу братимуться такі критерії як вік, інвалідність та стан здоров’я, вагітність. Тож подання заявки ще не означає призначення допомоги.

Як подати заявку?

Крок 1. Потрібно записатися на прийом до найближчого центру перевірки, натиснувши на сайті програми кнопку “Призначити зустріч”. Якщо ви не можете прийти до центру перевірки через інвалідність або стан здоров’я, то зателефонуйте за номером 800 000 232

У Польщі біженцям з України знову доступна ...

https://www.sontse.org/

Увага! З 23 березня будуть відкриті центри перевірки у наступних містах: Cieszyn (Цешин), Działdowo (Дзялдово), Kalisz (Каліш), Koszalin (Кошалін), Lublin (Люблін), Mrągowo (Мронгово), Nidzica (Нідзіца), Pisz (Піш), Suwałki (Сувалкі), Świdnica (Свідниця), Wałbrzych (Вальбжих), Węgrów (Венгрув) та Wrocław (Вроцлав).

Крок 2. Прийдіть до центру підтвердження у вибрану дату та час. Надайте своє посвідчення особи для перевірки, щоб отримати унікальний контрольний код.

Крок 3. За допомогою контрольного коду ви зможете увійти на сторінку програми, натиснувши кнопку “Почати заявку”.

У Польщі біженцям з України знову доступна ...

https://www.sontse.org/ Під час подання заявки вас попросять ввести інформацію про кожного члена домогосподарства, а також завантажити фотографії або цифрові копії деяких особистих документів, таких як:

 — PESEL або документи міжнародного захисту
 — Паспорт громадянина України/ID картка
 — Ідентифікаційний номер платника податків України (ІНН)
 — Закордонний паспорт
 — Підтверджуючі документи про інвалідність/хронічні захворювання/вагітність тощо
 — Документ опікунства

Оцінка поданої заявки може тривати до 1 місяця. Кожен отримає SMS-повідомлення з результатом розгляду заявки. Перевірити її статус також можна буде увійшовши в систему за допомогою пароля, який ви створите в процесі реєстрації.


Джерело