У Польщі група громадян України ошукали людей на …

У Польщі група громадян України ошукали людей на ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Чотирьох чоловіків та жінку віком від 23 до 35 років, усі вони громадяни України, було затримано у зв’язку з шахрайствами.

У Польщі група громадян України ошукали людей на ...

У Польщі група громадян України ошукали людей на ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на se.pl, шахраї використовували популярні серед злочинців методи «на поліцейського» або «на працівника банку». Вони дзвонили людям різного віку та намагалися отримати від них доступ до їхнього інтернет-банкінгу, завдяки чому могли брати позики на їхнє ім’я або викрадати звідти кошти. 

Затримані громадяни України діяли на території кількох воєводств, зокрема у куявсько-Поморському, Поморському, Мазовецькому та Нижньосілезькому. Загалом їм вдалося обдурити своїх жертв на суму понад 1 мільйон злотих. Злочинці були затримані в Кошаліні, коли пробували зняти готівку з банкоматів.

Трьох підозрюваних чоловіків за рішенням суду взяли під тимчасовий арешт на 3 місяці.  Щодо інших, 23-річного чоловіка та 31-річної жінки, суд застосував поліцейський нагляд та заборону на виїзд з країни. Усім п’ятьом за скоєне загрожує до 8 років ув’язнення. Поліція не виключає, що можуть бути нові затримання в цій справі.
Джерело