У Польщі покарали чоловіків, які напали на водія Uber …

У Польщі покарали чоловіків, які напали на водія Uber ...

Напад на таксиста з України в Гданську

Районний суд у Гданську виніс вироки двом полякам — фігурантам нападу на водія Uber з України у вересні 2023 року.

У Польщі покарали чоловіків, які напали на водія Uber ...

У Польщі покарали чоловіків, які напали на водія Uber ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на Facebook-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, обох чоловіків покарали грошовими штрафами.

Нагадаємо, інцидент трапився в Гданську в вересні 2023 року. 40-річний та 43-річний поляки замовили в ніч з суботи на неділю Uber з аеропорту. Під час поїздки 28-річний водій з України звернув увагу одному з них, що в салоні не можна вживати пиво, й це викликало агресію в обох пасажирів. Спочатку ті почали погрожувати водієві, а коли той сказав, що, якщо так триватиме далі, то він припинить рейс, словесні образи переросли в рукоприкладство. Один із чоловіків, який сидів попереду, вдарив водія в обличчя. Захищаючись, той використав газовий балончик й почав кричати про допомогу. Пасажири втекли. Увесь інцидент був знятий на камеру в салоні автомобіля. Завдяки ньому поліції вдалося досить швидко встановити особи зловмисників.

Чоловіка, який сидів на задньому пасажирському сидінні й погрожував водієві Uber та ображав його, суд покарав штрафом у розмірі 5000 злотих, плюс зобов’язав його сплатити потерпілому компенсацію у розмірі 3000 злотих. Натомість іншого пасажира, який не тільки погрожував і ображав водія з України, а й ударив його, суд покарав штрафом у розмірі 10 000 злотих, плюс зобов’язав сплатити потерпілому компенсацію у розмірі 5 000 злотих.Обидва вироки не є остаточними і можуть бути оскаржені в суді вищої інстанції.
Джерело