У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для …

У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для ...

У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для дітей в Україні fotolia.com

Фонд «Україна» (Fundacja Ukraina) в рамках проекту «Help UA Package» розпочав різдвяну акцію зі збору солодощів для дітей в Україні – «ПОДАРУЙ РІЗДВО ДИТИНІ». Метою збору є підтримка внутрішньо переміщених дітей в Україні.

У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для ...

У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, взяти участь в акції зі збору солодощів можуть усі бажаючі, як фізичні особи, так і компанії. Зараз до неї долучилися школи Вроцлава та кілька фірм. 

Акція триватиме до кінця листопада. Протягом листопада-грудня новорічні подарунки отримають діти зі статусом внутрішньо переміщених осіб. Перша подарункова партія для 120 дітей вже прибула до міст Херсонської та Донецької областей. Наступного тижня планують відправити нову партію.

Як долучитися до акції «ПОДАРУЙ РІЗДВО ДИТИНІ»?

Подарунковий набір можна зібрати самостійно або купити готовий в магазині. Ось приклад списку елементів для одного набору:

— Дві шоколадні фігурки, наприклад шоколадні Діди Морози
— Цукерки
— Вафлі або плитка шоколаду
— Шоколадне яйце
— Карамельний льодяник
— Арахіс в шоколаді

Організатори збирають готові різдвяні набори в Центрі підтримки біженців, який знаходиться на головному залізничному вокзалі у Вроцлаві за адресою: ul.Piłsudskiego 105. Ви також можете підтримати акцію фінансово, зробивши пожертву на рахунок проекту «HELP UA PACKAGE» із зазначенням «Різдвяний подарунок» у назві переказу. Орієнтовна вартість такого подарунка – 45 злотих.

Посилання на пожертвування: https://tiny.pl/c451q

У Польщі стартувала акція зі збору солодощів для ...


Джерело