У Польщі українець за кількадесят хвилин доїздився …

У Польщі українець за кількадесят хвилин доїздився ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

У Польщі 38-річний громадянин України за кількадесят хвилин примудрився наїздити на чималий штраф і втрату водійського посвідчення.

У Польщі українець за кількадесят хвилин доїздився ...

У Польщі українець за кількадесят хвилин доїздився ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Люблінської поліції, на національній дорозі у гміні Лопенник-Наджечни Люблінського воєводства поліцейські помітили автомобіль Toyota, який їхав з явним перевищенням допустимої швидкості. Авто зупинили для дорожнього контролю. За кермом виявився 38-річний громадянин України. 

Замість максимально дозволених 50 км/год він їхав зі швидкістю 135 км/год, обганяючи, попри заборону, інші транспортні засоби. Патрульні виписали чоловікові два штрафи (на 1,5 тис зл за перевищення швидкості та 2 тис – за обгін), після чого той поїхав далі. Але його пригоди на цьому не закінчились. 

Всього за 30 кілометрів від місця попереднього інциденту українця  зупинив інший поліцейський патруль. І цього разу замість максимально дозволених 50 км/год автомобіль їхав 110 км/год. Чоловікові знову виписали штраф, але тепер вже на вдвічі більшу суму — 3 тис злотих, бо нове порушення потрактували як рецидив. 

Таким чином загальна сума штрафів за 30-кілометровий відрізок шляху склала 6,5 тис зл. Крім того, громадянин України позбувся водійських прав.
Джерело