У Польщі українка три кілометри бігла по рельсах за …

У Польщі українка три кілометри бігла по рельсах за ...

Фото ілюстративне Yavp.pl

Поліцейські та працівники охорони залізничної колії допомогли українці, яка майже 3 км бігла по рельсах за потягом.  style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

У Польщі українка три кілометри бігла по рельсах за ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl, подія мала місце ввечері, 29 жовтня. 36-річна українка їхала потягом з Перемишля до Варшави разом з трьома дітьми віком від 5 до 10 років. На станції в населеному пункті Скаржисько Кошьчєльне жінка ненадовго вийшла на перон, а потяг якраз у цей час рушив з місця. 

У відчаї жінка почала бігти за ним по рельсах: у потязі лишилися діти, документи та мобільний телефон. Так вона пробігла майже 3 км, аж поки на місце не прибула поліція. Правоохоронці спочатку не могли допитатися, що сталося, адже українка весь час плакала, лише згодом вона змогла розповісти свою історію. 

Поліцейські одразу сконтактувалися зі співробітниками охорони колій і дізналися, що потяг має затриматися в місті Радом. Також повідомили його екіпаж, члени якого взяли під опіку дітей за відсутності матері. Жінці також дали можливість поговорити з дітьми по телефону та заспокоїти їх. Закінчилася історія тим, що поліцейські підвезли українку до залізничної станції в Радомі, де вона сіла на свій потяг і вирушила далі.
Джерело