У Польщі затримали українця, який хотів податися на …

У Польщі затримали українця, який хотів податися на ...

У Польщі затримали українця, який хотів податися на міжнародний захист https://cutt.ly/pIbHKad

Співробітники Надвіслянського прикордонного загону затримали 32-річного громадянина України, який мав намір податися в Польщі на отримання міжнародного захисту.

У Польщі затримали українця, який хотів податися на ...

У Польщі затримали українця, який хотів податися на ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт прикордонників, затримання громадянина України мало місце в Варшаві, в приміщенні прикордонної застави на вул. Таборовій. Цікаво, що чоловік прийшов туди самостійно, але не здаватися, а зовсім з іншими намірами. 

Громадянин України з’явився до прикордонників для актуалізації даних та подання заяви про надання міжнародного захисту. Під час стандартної в таких випадках перевірки документів з’ясувалося, що його дані фігурують в базі даних Інтерполу як особи, яка перебуває в розшуку. В розшук його по “червоній лінії” (як особливо небезпечного злочинця) оголосили правоохоронні органи України за низку скоєних злочинів. Зокрема, йдеться про напад, викрадення людей, погрози, крадіжку майна та транспортних засобів. 

Українця затримали й доправили до Окружної прокуратури у Варшаві. Там, очевидно, буде ухвалене рішення про його подальшу екстрадицію на батьківщину. 

Також днями співробітники Надвіслянського прикордонного загону затримали й 22-річну громадянку України. Затримання мало місце в варшавському аеропорту імені Шопена під час паспортного контролю. Жінка прилетіла до Польщі з Анталії. Виявилося, що вона так само перебувала в розшуку Інтерполу за фактом викрадення значної суми готівки. Після затримання жінку так само доправили до Окружної прокуратури у Варшаві для продовження слідчих дій.
Джерело