У Польщі знайшли рештки 3-х немовлят. …

У Польщі знайшли рештки 3-х немовлят. ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

У гміні Стара Кішева на Кашубах (Поморське воєводство) у підвалі одного з будинків знайшли рештки 3-х новонароджених дітей. 

У Польщі знайшли рештки 3-х немовлят. ...

У Польщі знайшли рештки 3-х немовлят. ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на eska.pl, до місцевої поліції надійшла інформація про те, що одну з місцевих жительок бачили вагітною, але дитини з нею потім так і не було. До 20-річної жінки додому 15 вересня приїхав наряд поліції.

З’ясувалося, що та після смерті матері проживала з батьком та братом, працювала тут же у кондитерському цеху. Її колеги підозрювали, що дівчина вагітна, хоча та всіляко намагалася приховати живіт широким одягом, а на прямі питання про її вагітність відповідала запереченнями. Правда ж виявилася набагато трагічнішою.

Поліція вдома у жінки почала пошуки можливого новонародженого. Для цього використовували службових собак та 3D-сканер. Після розкопок у земляній підлозі підвалу, над яким мешкала вищевказана родина, знайшли рештки аж трьох новонароджених дітей. Всі вони були загорнуті у пакети. Після допиту 54-річного батька та його 20-річної дочки поліція зпідозрила найгірше — всі новонароджені були жертвати інцесту. Батько вступав із дочкою у статевий акт, в тому числі й насильно. В результаті жінка вагітніла, а новонароджених дітей, ймовірно, убивали й закопували у підвалі. 

Суд за клопотанням прокуратури обрав підозрюваним 3 місяці тимчасового арешту. 54-річного батька звинувачують у 3-х вбивствах та інцесті, в тому числі через насильство, а дочку — у 2-х вбивствах та інцесті. Обом загрожує довічне ув’язнення.
Джерело