У польському місті створять навчальний центр для 5 …

У польському місті створять навчальний центр для 5 ...

Краків Yavp.pl

У Кракові буде створений навчальний центр, розрахований мінімум на 5 тисяч біженців з України. Центр має запрацювати 1 вересня, але наразі невідомо, де і в якому вигляді. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

У польському місті створять навчальний центр для 5 ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на wyborcza.pl, новий навчальний центр, насамперед, спрямований на професійну активізацію біженців з України та їхню соціальну інтеграцію в широкому розумінні.

Створення такого навчального центру профінансує компанія Shell, яка призначила для цього 1,41 млн злотих. Зараз місто разом із Shell оголосили тендер на підрядника проєкту, який має надати як приміщення (власне чи орендоване), так і обслуговувати новий центр, у т.ч. забезпечити фахівців, які будуть проводити заняття. Подати заявку можуть неурядові організації, соціальні кооперативи та інші суб’єкти, які провадять суспільно-корисну діяльність. Результати конкурсу мають бути оголошені до кінця травня, а весь проєкт триватиме до кінця грудня 2024 року. Біженці з України зможуть користуватися центром безкоштовно.

Вони, зокрема, зможуть відвідувати курси польської та англійської мов (для дітей та дорослих), освітні та клубні заходи для дітей, а також скористатися послугами у сфері психологічного супроводу чи професійно-правових консультацій. 

Нагадаємо, у Варшаві відкрився новий центр допомоги для українців. У Варшаві відкрився новий центр допомоги для українців
Джерело