Уже понад 30 годин триває рятувально-пошукова операція в Умані: 23 загиблих, серед них 5 дітей


			      	
			      	 Уже понад 30 годин триває рятувально-пошукова операція в Умані: 23 загиблих, серед них 5 дітей

Служби працювали всю ніч. Рятувальники продовжують розбирати конструкції та пошуки потерпілих. Натепер безвісти зниклою вважається одна жінка.

Основний етап робіт мають завершити надвечір, повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. На цей час відомо, що російська ракета забрала життя 23 мирних уманчан. За уточненими даними, серед загиблих – п’ятеро діток. Найменшому хлопчику було всього півтора року.

«Умань. В процесі ідентифікації з’ясувалося, що загинуло 5 дітей: двоє хлопчиків (півтора та 16 років) та троє дівчаток (8, 11 та 14 років). Безвісти зниклою вважається одна жінка. Пошуки продовжуються», – в свою чергу повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

У лікарні натепер лишаються 5 людей, серед них – один тяжкий, двоє – середньої тяжкості.

«Вічна пам’ять і співчуття родинам загиблих! Помстимося за кожного! Спільно з ДСНС, міською владою ми розгорнули в місті 5 пунктів надання допомоги потерпілим. Наразі розселили в тимчасові помешкання 176 людей, – написав Ігор Табурець. – Дякую всім, хто доєднується до допомоги потерпілим! Це трагедія для всієї Черкащини, наш спільний біль».

В області триває триденна жалоба.