Україна завоювала дві нагороди у четвертий день Юнацьких олімпійських ігор

Біатлоністка Поліна Пуцко разом із своєю командою після здобуття медалі фото: Facebook / НОК України та олімпійська команда

Після четвертого дня Юнацьких олімпійських ігор Україна займає 19 місце у медальному заліку

У південнокорейському Канвоні завершилися змагання четвертого дня Зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024. У вівторок, 23 січня, Україна була представлена в трьох видах спорту і виборола дві нагороди. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Першу нагороду ігор приніс нашій країні біатлонний спринт серед дівчат. 17-річна Поліна Пуцко з одним промахом посіла третє місце жіночого спринту.

За словами юної спортсменки, після фінішу вона не могла повірити, що стала третьою в цій боротьбі. «До мене підійшов представник Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) і сказав: «Вітаю, ти третя» – і в мене на очах одразу виступили сльози, переповнювали емоції», – розповіла пресслужбі НОК України Поліна Пуцко.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Другу нагороду виборов 16-річний Ярослав Лавренюк: він отримав «Срібло» в скелетоні. Після першого проїзду він ішов третім, після чого покращив власний результат.

6 фото На весь екран

Скелетоніст Ярослав Лавренюк та біатлоністка Поліна Пуцко на Юнацьких олімпійських іграх фото: Facebook / НОК України та олімпійська команда

Медальний залік після четвертого дня такий:

 • Італія – 11 нагород;
 • Німеччина – 10 нагород;
 • Франція – 9 нагород;
 • Китай – 10 нагород;
 • Південна Корея – 8 нагород;
 • Україна має 2 нагороди та посідає 19 місце.

  Стало відомо, що французькі поліцейські вийшли на протести через Олімпійські ігри.

  Нагадаємо, МОК вирішив, що робити з росіянами щодо Олімпіади-2024.

  Читайте також: Беленюк прокоментував списки спортсменів, які не повернулися до України

  Джерело