Українців за кордоном закликали не повертатится в …

Українців за кордоном закликали не повертатится в ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Очільниця мінреінтеграції України Ірина Верещук закликала українців, які зараз перебувають за кордоном, не повертатися назад в Україну до весни.

Українців за кордоном закликали не повертатится в ...

Українців за кордоном закликали не повертатится в ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на suspilne.media, це пов’язано з тим, що в Україні очікується складна зима внаслідок масових пошкоджень української енергосистеми внаслідок російських обстрілів.

«На жаль, мережі не витримують. Якщо у вас є можливість перезимувати за кордоном, то варто це зробити», ~ заявила Верещук під час національного телемарафону.

Нагадаємо, днями міністерка сім’ї та соціальної політики Польщі Марлена Малонг висловилася щодо готовності прийому нової хвилі біженців з України. Вона підкреслила, що Польща весь час готова до нових біженців з України, в тому числі фінансово та логістично. Кордони країни лишаються відкритими, а новоприбулі українці можуть розраховувати на підтримку, дах над головою та роботу. Щоправда конкретики щодо того, де розміщуватимуть нових біженців, скільки це коштуватиме і т.д. поки не було озвучено. У Польщі заявили про готовність прийняти нову хвилю біженців з України
Джерело