Українка виграла престижний вуличний забіг у Кракові

Фото ілюстративне fotolia.com

Українка стала кращою серед жінок у 13-кілометровому забігу Bieg Trzech Kopców вулицями Кракова, який відбувся минулими вихідними.

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl, Bieg Trzech Kopców — це єдиний в Польщі гірський забіг у центрі великого міста. Його 13-кілометровий маршрут з перепадом висот 160 м з’єднує три краківські кургани – Кракуса, Костюшка та Пілсудського.

У жіночій класифікації перше місце посіла українка Вікторія Калюжна, яка подолала дистанцію за 47 хв 21 сек й випередила чемпіонку Європи з марафону, польку Олександру Лісовську (48 хв 43 сек). Третє місце з часом 49 хв 49 сек посіла також українка Валентина Верецька, яка рік тому була другою в цьому забігу. Вихідними також відбувся Гданський напівмарафон (понад 21 км). Тут серед чоловіків третім став українець Віталій Кузнєцов, який показав час 1 год 09 хв 44 сек і пропустив вперед тільки двох поляків. А серед жінок другою фінішувала українка Вероніка Калашнікова (1 год 24 хв 43 сек), яка відстала лише від польки Наталії Мерзлікін (1 год 22 хв 30 сек).