Українка влаштувала в Польщі фабрику “липових” …

Українка влаштувала в Польщі фабрику “липових” ...

Фальшиві документи https://www.morski.strazgraniczna.pl

У Гданську прикордонники затримали 25-річну українку, яка влаштувала фабрику “липових” документів.

Українка влаштувала в Польщі фабрику “липових” ...

Українка влаштувала в Польщі фабрику “липових” ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, з посиланням на сайт Морського відділу прикордонної служби, у квартирі, яку жінка орендувала, слідчі знайшли понад 2750 одиниць підроблених посвідчень особи, водійських прав і паспортів, вартість яких на чорному ринку оцінюється до 14,5 мільйонів злотих. 

Під час обшуку було виявлено як пакети фальшивих документів, готових до відправки адресатам по всьому світу, так і обладнання, необхідне для їхнього виготовлення. Зокрема, вилучено печатки консульств, ужендів воєвудських, екзаменаторів водійських прав, лікарів та поліції, а також ноутбуки, мобільні телефони, принтери, фотолампи та ін. Також у результаті обшуку в помешканні затриманої вилучено 23 тисячі злотих готівкою. 

25-річній українці прокуратура висунула звинувачення у підробці документів, за що їй загрожує до 5 років позбавлення волі. На час досудового слідства жінка все ж перебуватиме на волі: до неї застосували запобіжні заходи у вигляді поліцейського нагляду та заборони виїзду за межі країни.

Затримання українки стали наслідком аналогічного затримання громадянина Іраку на початку лютого в аеропорту Гданська. Чоловік хотів перетнути кордон із підробленими паспортом, ID-карткою та водійськими правами. За оцінками служб, документи на чорному ринку коштують до кількох тисяч євро залежно від їх типу та ступеня підробки. За повний набір підробок потрібно було заплатити близько 11 000 євро.


Джерело