Замаскували під магазин одягу — у Запоріжжі поліція викрила гральний заклад. ФОТО | Кримінальні новини

Діяльність нелегального об’єкта в Олександрівському районі міста виявили та задокументували співробітники відділу поліції № 2 Запорізького райуправління.

Заклад був замаскований під магазин одягу й оснащений комп’ютерною технікою зі спеціальним програмним забезпеченням.

Слідчі разом із дільничними офіцерами територіального підрозділу поліції провели санкціонований обшук у вказаному приміщенні.

На момент візиту правоохоронців у приміщенні перебували адміністратор та три відвідувачі. В залі зафіксовано наявність увімкненої комп’ютерної техніки, підключеної до Інтернет-мережі та яка використовувалась для надання незаконних послуг.

В результаті обшуку вилучено 11 системних блоків, мобільний телефон, цифровий реєстратор, флеш-носії та чорнові записи. Все спрямовано на експертизу.

Відносно громадян, які грали в азартні ігри, поліцейські склали адміністративні протоколи. Правоохоронці встановлюють організаторів незаконного бізнесу та осіб, причетних до незаконного збагачення. 

Санкція статті передбачає штраф від десяти до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю строком на один рік. 

Досудове розслідування триває.

За матеріалами поліції Запорізької області

Источник